pomysłowy świat

Pomysłowy Świat jest mobilnym centrum wymyślania, bawienia się pomysłami i tworzenia. To miejsce, ulokowanego dokładnie po drugiej stronie osi, daleko od „miwisizmu „ i „bylejakości”. Pomysłowy Świat to miejscem, w którym mieszka wyobraźnia. Nie ma określonych ścian, okien i dachu, ale ma ducha, którego wpuszczamy do sali lekcyjnej, w której odbywają się zajęcia. Najważniejsze jest dla nas d z i e c k o. Musi wyjść z zajęć zadowolone, wysłuchane, odprężone, usatysfakcjonowane i świadome tego co osiągnęło.

Na zajęciach towarzyszy nam luźna, twórcza i pełna humoru atmosfera. Grupa siedzi, czasem leży w kole. Jakaś głowa wygląda spod ławki. Luz, który sprzyja pomysłowości, przekornie wymaga również wewnętrznej dyscypliny i respektowania pewnych zasad. Dzieci godzą się na nie bez problemu, gdy lubią to co robią, a musicie wiedzieć, że dzieci kochają myśleć twórczo. Są w tej dziedzinie ekspertami, tylko, my dorośli, zbyt rzadko im o tym mówimy.

Poznajcie naszych trenerów. Bez nich Pomysłowy Świat, nie byłby tym samym miejscem. Są sercem tego przedsięwzięcia. Żyją i pracują z pasją. Szaleni, ale i odpowiedzialni. Kreatywni, ale nie nazbyt próżni by narzucać swoje wizje innych. Staną się towarzyszami Waszych dzieci w drodze odkrywania ich własnej supermocy, jaką jest p o m y s ł o w o ś ć!